دانلود نرم افزار تقویت حافظه دیداری و دقت و تمرکز(رایگان)

نرم افزاری که برای شما عزیزان قرار داده ایم، یک نرم افزار کم حجم ولی کاربردی برای تقویت حافظه دیداری می باشد.این فایل exe بوده و بدون نیاز به نصب و بدون نیاز به هیچ نرم افزاری قابل اجرا در ویندوز می باشد.

اثر حافظه دیداری : توانایی یاد آوری مطالب  وچیزهایی که شخص قبلا دیده است علی رغم این که هیچ مشکلی از نظر بینایی ندارد ولی در یاد آوری و باز شنا سی حروف الفبای نوشته شده ، اعداد، کپی کردن اشکال ، محاسبه و مسائل ریاضی و…دچار مشکل می شوند. کودکانی که در حافظه دیداری دارای مشکل هستند  نمی توانند کلماتی را که دارای صدای یکسان و شکل متفاوت هستند به طور صحیح بنویسند .کودکانی که در تصویر پردازی دوباره حروف کلمه ها با اشکال رو برو هستند به این علت است که  نمی توانند از کلمه ها تصویر روشنی در ذهن داشته باشند در هجی  کردن کلمه ها دچار مشکل می شوند.

کودک قادر نیست به خوبی تصویرحروف مورد نظر را در کلمه به خاطر بسپارد.

منظور       را       منزور  می نویسد

بهار        را          بحار   می نویسد.

روش بازی : تعدادی عکس که شما میتونید عکسهای مورد علاقه خودتون رو هم به جاشون بذارید از جلوی چشم شما رژه میرن و این حافظه شماست که باید تعداد اونها رو تو خودش ذخیره کنه و….

تعدادی عکس که شما میتونید عکسهای مورد علاقه خودتون رو هم به جاشون بذارید از جلوی چشم شما رژه میرن و این حافظه شماست که باید تعداد اونها رو تو خودش ذخیره کنه و….

در آخر بازی تعداد عکسها از شما پرسیده میشه .هر پاسخ درست ۴امتیاز و هر پاسخ غلط ۲نمره منفی داره . اوائل ممکنه امتیاز جالبی نتونید بگیرید ولی به مرور با تمرکز و افزایش حافظه امتیازات بهتری خواهید گرفت .

البته این نسخه اینترنتی نرم افزاره و تاحد امکان از لحاظ گرافیکی و صدا و دکمه ها و… فشرده شده!تا زود دانلود بشه!
امیدوارم براتون جالب باشه !پیشنهادم اینه حتما استفاده کنید.

برای دانلود روی کلمه دانلود کلیک کنید.

پست‎های مرتبط:

دانلود فایل فلش تقویت دقت و تمرکز(رایگان)

فایل فلشی که برای دانلود قرار داده ایم فایلی جالب...

نرم افزارهای کاربردی اختلالات یادگیری

نرم افزار ماز بازی با  مازها :یکی از بهترین بازی...

دانلود فايل فلش بالاترين نقطه(رايگان) (جمع و پردازش ذهني)

فايل فلشي كه براي شما عزيزان قرار داده ايم بالاترين...